ZÜMER 

2017'DEN BUGÜNE TÜRK SANAYİSİNİN GELİŞMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.
GELECEĞİN ELEKTRİK MOTORLARI VE DAHA FAZLASI.........

HAKKIMIZDA


2017  yılında, elektrikli araç sistemleri imalatı ile başlayan "Mavi-Yeşil" yolculuk, Elektrikli Tekerlekli Sandalye ile farklı sektörlere ve elektrikli araçlara yönelik BLDC elektrik motoru üretimi ile devam etmiştir. 2020 ylıında "ZÜMER" adı altında ticari faaliyetlere başlanılmıştır. 2021 ’den bu yana TÜBİTAK ve KOSGEB destekleriyle hazırlanan projeler ile özellikle marine sektörüne yönelik elektrikli dönüşüm çözümleri sunulmaktadır.

 

Bugün 6 yıllık deneyimiyle; otomotiv, endüstriyel motor, havacılık, sağlık, savunma sanayi ve daha birçok sektöre yönelik Ar-Ge, proje geliştirme, danışmanlık, imalat, metal işleme, kalıp üretimi ve parça imalatı yapmaktadır. Farklı üniversiteler ile yapılan ortak çalışmalar ile elektrik taşıt tahrik sistemlerine yönelik bir çok başarılı ürün geliştirilmiştir. 2022 itibariyle, %100  yerlilik oranına sahip Senkron Relüktans Motor tasarım ve üretimine yönelik faaliyetler de sürdürülmektedir. Bunların yanı sıra medikal ve diğer alanlara yönelik test cihaz ve makine üretimleri de sağlanmaktadır.

 

Geniş bir tedarikçi ağı ve diğer çözüm ortaklarıyla  birlikte Türkiye’de bu konuda söz sahibi olmak ve özel ihtiyaçlara çözüm bulma hedefiyle "Mavi-Yeşil ZÜMER" yolculuğu tüm hızıyla devam etmektedir.

Ürünler

Hizmetler

zumerarge.com

Kınıklı Mahallesi Hüseyin Yılmaz Caddesi No: 67/4 Pamukkale Teknokent D Blok Kat:1 Ofis No:114

HARİTADA AÇ